מהקאות כל 15 דק לשינה רצופה ברכב

[תוכן שיווקי]

סיפור אישי לרגע על הילדה והחד קרן

בתור הבעלים של האתר הזה, יש לי לפעמים סיפורים שאני פשוט לא יכול לעצור את עצמי מלשתף, אז קבלו סיפור קצר שלי על המוצר שהציל אותי מכאבי ראש ולב מיותרים, על זה שלא חייבים להבין את הבעיה כמו שאפשר למצוא פתרון קל ויעיל.

תכירו, זו שיר, ילדה מתוקה בת 4 וחצי שאוהבת לנסוע איתי לכל מקום שאגיד לה באהבה גדולה, הבעיה היא שאחרי 20 דקות נסיעה, היא מקיאה.

לפני שאתם רצים אליי עם פתרונות "מדהימים" של צמידים, שקיות וכמובן אפליקציות מדהימות שעושות את העבודה מדהים (כשהבעיה מלכתחילה היא זמן מסך והחוסר תקשורת בין המוח ולבין הנסיעה).

ברוב הפעמים, היא פשוט לא מצליחה להרגיש בנוח עם החגורה, כי בדרך כלל היא לא ילדה עם בחילות או סחרחורות או משהו חלילה, זה פשוט עניין של בטיחות והיה לי קשה מאוד להסביר לה למה החגורה הזו כזו לוחצת ומעצבנת.

אתם לא מבינים (רובכם לפחות) איזה באסה זה לשמוע את הילדה אומרת "אבא תעצור, כואבת לי הבטן" ולדעת שזה עניין של שניות שאני חייב להוציא אותה מהאוטו לפני שאני מקיאה תוך כדי נסיעה, באמת שלא אכפת לי מהאוטו והלכלוך, אלא פשוט מבאס לראות שהיא צריכה לעבור את זה.

חשוב שתדעו: ברגע שאני עוצר (במידה ואני יכול וזה לא איילון או משהו) אני מוציא אותה, מקרר לה את הפנים עם מגבון, קצת על החולצה אולי (לרוב היא מצליחה בתוך שקית לפני או על מגבת או משהו שיש באוטו בשלוף תמיד) ואז אני מצחיק אותה והיא שוכחת מזה, כי אנחנו אלו שקובעים את הטון של אותו הרגע, אם אנחנו נחליט להלחיץ – ככה היא תזכור את זה לנצח, אם אנחנו נקליל את זה, (מה שקורה היום) היא תצחק מזה בשנייה שזה יסתיים.

אז אחרי כל כך הרבה שטויות שניסיתי עם הילדה, הנה הפתרון, וואו כמה זמן לקח לי. פשוט מאוד, לנוח, לשים את הראש, להירגע קצת ופשוט, לא לחשוב על כלום חוץ מלשים את הראש על הכרית הזו שבעצם מגנה עליה ולא הופכת את החגורה הזו לכזו כואבת, מציקה וכמובן, מועכת את הבטן לא מעט פעמים.

חשבתי שהיא תתלהב מהכרית הזו לרגע אחד ותשכח ממנה, אבל אני אשכרה סוף סוף רואה את האור איתה, כי אז זה או שהיא ישנה מאוד מהר בנסיעות (אני מת על זה) או שהיא פשוט מחבקת כל הדרך את החד קרן הזו או פשוט שמה עליה ראש, אני נדהם לפעמים כמה פתרון נמצא לנו מתחת לאף ולא בחיפוש מעיק אחרי הבעיה.

כן, היא גם לא משחררת אותו בשום מצב לאחרונה

חשבתי אפילו לייצר את זה בעצמי כאן להורים כמוני, אבל צר לי, יש לי מספיק על הראש 🙂 מוזמנים להיכנס לאמזון ולקנות כמוני, פשוט מהר יותר: המוצר עצמו באמזון

*רק המלצה ממני לגבי אמזון, אל תתפתו לקנות את כל ה"תוספות" שהם מציעים, כל מיני "אז הנה גם בוסטר וכו'", לפעמים זו הדרך היחידה שלהם להרוויח זה אפסייל 😉

חשוב שתדעו: המוצר הציל עבורי המון מהחיים אבל אין לי חלק מהתפעול או מהייצור שלו, עמלה, אני עדיין מקבל בזכות שאני מפנה אליו לקוחות לקניה אבל אין לי קשר ליצרן או למשלוחים וכד'. בסך הכל התלהבתי, אז כתבתי על המוצר ולקחתי קישור ייעודי בשביל ש – מי יודע, אולי אפילו ארוויח קצת מהשיתוף של הסיפור האישי שלי 🙂

זכרו:

  • מוצר זה ממש לא מהווה אבחון, טיפול או ריפוי של מחלה או בעיה כלשהי 
  • התוצאות עלולות מאוד להשתנות מאדם לאדם (או מילדה לילדה במקרה שלנו)
  • מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להתייחס אליו ככזה. במידת הצורך, מומלץ כמובן להיוועץ ברופא. 

אודות הכותב

כותב הכתבה: שמוליק דורינבאום, הבעלים של האתר והאבא של היפה הזו, (שיר), שיודעת לחבק ולאהוב כל יצור חי. תודה לה על זה שהיא איתי בכל רגע ותודה לבובה הזו בתכל'ס שמרגיעה אותי כי היא מרגיעה אותה.

*מוזמנים לדבר איתי לגבי המוצר ולהתיייעץ בשמחה, זכרו שאני לא רופא, סתם אבא מתלהב 🙂 (דרך כאן)